Wedding

Specjalizuję się w produkcji filmowej. Od wielu lat produkuję filmy reportażowe, sportowe, reklamowe a także wizerunkowe. Doświadczenie zdobywałem podczas pracy wieloletniej w telewizji. Moje filmy mają charakter reportażowy, są najlepszą pamiątką i zapisem Waszego dnia.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Uwieczniam emocje i uczucia. Skupiam się na ludziach, którzy tworzą klimat Waszego Wielkiego Dnia. Nie pozostaję na utartych schematach – każdy ślub jest inny, a ja skupiam się tylko na Was.

Film jest dostosowany do Waszych oczekiwań.Każda realizacja jest dokładnie ustalana przed ceremonią zaślubin. Jest unikatowa i niepowtarzalna.Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie audiowizualnym co daje Wam gwarancję jakości.

Dbam o Wasz czas. Film jest gotowy maksymalnie 30 dni od zakończenia zdjęć. Wszelkie formalności możemy załatwić internetowo. Po akceptacji filmu otrzymujecie go natychmiast do pobrania i oglądania.

Film dla moich klientów realizuję w takich sposób, jakbym realizował film dla siebie. Uwieczniam emocje, skupiam się na ludziach. Pracuję dyskretnie. Moja praca jest jednocześnie moją pasją. Staram się, aby każdy film był moją wizytówką i przerastał oczekiwania moich klientów. Film ze ślubu jest pamiątką na całe życie.

Zaufaj mi, zobacz moje przykładowe realizacje.