Triathlon

Kluczem do sukcesu w naszej branży jest umiejętność pokazania emocji. Jesteśmy tam, gdzie pot, krew i łzy leją się strumieniami. Towarzyszymy sportowcom w ich zmaganiach – biegaczom, rowerzystom, wspinaczom, triathlonistom czy narciarzom. Dokumentujemy to co najważniejsze, tak naturalnie i wiarygodnie, jak to tylko możliwe. Sport to nasza pasja.

Deszcz, grad, śnieg, błoto? Lubimy! Im więcej wyzwań tym lepszy efekt końcowy.  Rozumiemy emocje bohaterów naszych filmów. Dzięki temu nasze realizacje oddają istotę i ducha danego sportu. Mamy uprawnienia wysokościowe oraz międzynarodowych przewodników górskich, na co dzień sami czynnie uprawiając sport i uczestnicząc w zawodach. Dzięki temu docieramy tam, gdzie inni nie mogą. Pracujemy o każdej porze roku, w dzień i nocy, przy każdych warunkach pogodowych.

Realizujemy produkcje od pomysłu do efektu – zdjęcia, wywiady, montaż, grafikę, animacje, legalne udźwiękowienie i post produkcję. Realizujemy produkcje w języku angielskim. Pracujemy na nowoczesnym i lekkim sprzęcie, który pozwala wykonać zdjęcia niezależnie od tego czy kręcimy na lądzie, w powietrzu czy w wodzie.

Filmując zawody triathlonowe doskonale rozumiem zawodników na linii startów. Sam mam zaliczonych kilka startów, za sobą setki godzin treningów i wiadra wylanego potu. Doskonale znam i rozumiem charakter triathlonu i wiem jak pokazać to w reportażu sportowym. Pracujemy w ekipie, która czuje się na zawodach sportowych jak ryba w wodzie. Zobacz kilka naszych realizacji: