Ślub

Specjalizujemy się w produkcji filmowej i zdjęciach ślubnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Uwieczniamy emocje i uczucia, skupiając się na tym, co najważniejsze – Para Młoda!

Film z tego jedynego dnia w życiu będzie dostosowany do Waszych oczekiwań. Każda realizacja jest dokładnie ustalana i analizowana przed ceremonią zaślubin. Dbamy o Wasz czas i wiemy, że macie sporo na głowie. Wszystkie formalności możemy załatwić jeszcze przed ceremonią, przez internet. Film będzie gotowy maksymalnie w 30 dni od zakończenia zdjęć.

Realizujemy nagrania także w języku angielskim. Coraz częściej spotykamy na weselu gości nie tylko z Polski, którzy zobaczą Wasz film z napisami. Posiadamy doświadczenie i odpowiedni sprzęt audio-video. Gwarantujemy obraz filmowy wysokiej jakości. Zawsze pamiętamy o profesjonalnej rejestracji dźwięku.

Każdy projekt traktuję indywidualnie, aby móc jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom. Zapraszam do kontaktu! 8K STUDIO to ekipa filmowa, która udokumentuje najpiękniejsze chwile w Waszym życiu.