Zdjęcia lotnicze

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia lotnicze dla deweloperów, agencji reklamowych, firm i instytucji. Możemy też przygotować transmisję na żywo! Dzięki naszym dronom, na które posiadamy uprawienia, doskonale uchwycimy piękno krajobrazu, budynki, inwestycje, nieruchomości, wydarzenia, miejscowości i miasta… a to wszystkie z zupełnie innej perspektywy!

Oferujemy wynajęcie drona wraz z operatorem w celu wykonania zdjęć i filmów z powietrza. Małe rozmiary pozwalają na startowanie i lądowanie w praktycznie każdym miejscu, a pojedynczy lot na jednym akumulatorze może trwać do 30 minut. Po lądowaniu i wymianie baterii dron jest ponownie gotowy do lotu. Udostępniamy Wam podgląd z kamery na żywo w celu uchwycenia odpowiedniego kadru.

Drony obsługiwane są przez personel posiadający odpowiednie świadectwa kwalifikacji UAVO VLOS, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wszystko po to, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie i maksimum bezpieczeństwa dla ludzi, zwierząt i otoczenia!

Nasze zdjęcia lotnicze wykonywane są zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa lotniczego. 8K STUDIO jako jedna z pierwszych agencji w Polsce posiadała legalne uprawnienia lotnicze – mamy je od 2014!